Ahşap evi ustası ekibi olarak yaratıcılığın sınırsız hayal gücüne dayandığına inanıyoruz. Bizim temel felsefemiz ve var oluş amacımız da bu hayal gücünü harakete geçirmek ve dünyayı daha kreatif bir hale getirmektir. Bu uğurda müşterilerimize onların hayal ettiği ahşap evi sunmak.

Ahşap evi ustası kurulduğu günden bugüne, üstlendiği projeleri titizlikle yürütüp tamamlamış, tasarımlarıyla işlevsel çözümler ortaya çıkarmış bir mimarlık ve inşaat firmasıdır.

Görsel olarak akılda kalıcı bir dış cepheden, içeriye girdiğimizde bizi nasıl bir ortam karşılayacak? Şimdi sırada evin iç dekorasyonları vardı. Bahsettiğimiz alanlar genellikle 70-200 m2 arası bir hacmin iç tasarımı olduğundan bunun içinde biraz çaba gerekliydi.

Şuan geldiğimiz nokta ise en iyi bildiğimizi düşündüğümüz ve hayat ettiğiniz ahşap ev tasarımları ve uygulamalarına ait hizmetleri vermek. Hedefimiz ise arşivimizde tam olarak bu kapsamda yüzlerce yeni eser eklemek.Bizim tasarımsal gücümüz işime olan saygımızdan, işimizi çok severek yapmamdan ve yaptığım işe olan inancımdan gelmektedir.

Herkesin yapmaktan gerçekten mutluluk ve heyecan duyduğu işi yapmasını dileriz Aynı bezim yaptığımız gibi…